Ödeme Koşulları

Puro Tütün Tobacco Ödeme Koşulları

PUROTUTUN.COM üzerinden ONLINE SİPARİŞ
Sitemizde yer alan ürünler arasından seçiminizi yapınız. Satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize atınız. Sepetinizde yer alan ürünleri Sepet sayfanızda adetlerini belirterek “Sipariş Ver” butonuna tıklamalısınız. Daha sonra karşınıza gelen ekranda adres belirtilmemişse “Adres Ekle” alanından adres belirtiniz ve “Sipariş İçin Sonraki Adım” butonuyla satın alma işlemi tamamlanacak şekilde işlemleri takip ediniz. 

Tüm sipariş tipleri için üyelik işlemi gerçekleştirmelisiniz. 

ÖDEME SEÇENEKLERİ 
Sitemizde siparişlerinize ait ödemelerinizi 4 farklı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu ödeme seçeneklerinde internet sitesi üzerinden siparişiniz tarafımıza iletilmiş olmalıdır. 

Siparişinizi oluşturacak ürünleri kategori alt sayfalarında dolaşarak ya da arama fonksiyonu ile bulup belirledikten sonra ALIŞVERİŞ SEPETİ'nize eklemeniz gerekmektedir. Bunun için ürün sayfasında yeralan "Sepete Ekle" butonunu kullanabilirsiniz. 

Sitemiz üzerinde siparişini vereceğiniz ürünleri ALIŞVERİŞ SEPETİ’nize attıktan ve SİPARİŞ VER butonuna bastıktan sonra ödeme işlemlerinize başlayabilirsiniz. Size ödemenizi hangi yöntemle gerçekleştirmek istediğiniz sorulacaktır. Bu aşamada belirttiğimiz gibi 4 seçeneğiniz bulunmaktadır.

1. ONLINE Kredi Kartıyla Ödeme
Bu aşamadan sonra eğer sitemiz üzerinde kayıtlı bir kullanıcı hesabınız bulunmuyorsa bilgilerinizi girerek üyelik kaydınızı yaptıracaksınız. Üyelik kaydı için email adresi ve şifre yeterli iken siparişinizi size iletebilmemiz için iletişim bilgileriniz eksiksiz olarak sisteme tanıtılmalıdır. Sitemize üye olmak herhangi bir ödeme gerektirmemektedir. 

Kullanıcı kaydı aşamasından sonra karşınıza gelen sayfada teslimat ve fatura bilgilerinizi eksiksiz olarak girin ve bir sonraki sayfaya devam edin.

Ödeme sayfasında kredi kartı bilgileriniz istenecektir, bu bilgileri yine eksiksiz doldurun. Siparişinize ait tüm detayların listelendiği bu sayfada kontrolünüzü yaptıktan sonra son olarak "SİPARİŞİ ONAYLA" tuşuna basın. Bilgileriniz bu aşamada doğrudan ilgili bankanın SanalPOS sistemi tarafından sorgulanarak ödeme işlemi gerçekleştirilecektir. Kredi kartınız üzerinde gerekli ödeme onaylandığında karşınıza sipariş onayı sayfası gelecek, sistem size bir sipariş takip numarası tanımlayacak ve size siparişinizi özetleyen bir elektronik posta yine sistem tarafından otomatik olarak gönderilecektir. 

Kredi kartı ile ödemek istemiyorsanız, ödeme şeklinizi seçtiğiniz sayfada alt kısımda bulunan  "Havale İle Sipariş" ödeme yöntemlerini de kullanabilirsiniz. 

2. HAVALE / EFT ile Ödeme
Kredi kartınız yoksa veya kartınızı internet üzerinde kullanmak konusunda çekinceleriniz bulunuyorsa ödemelerinizi Havale / EFT yoluyla da yapabilirsiniz.Lütfen havale banka bilgisine açıklamaya sipariş veren kişinin ismini yazın
Bu yöntem ile yapacağınız ödemelerinizde siparişinin hazırlanması için başlangıç süresi ödemenin ilgili hesaba geçtiği andır. Bu sebeple EFT talimatlarınızda ödemenin hesabımıza işlem yapıldığı anda geçmediğini göz önünde bulundurmalısınız. Havale ödemelerinde ise bu işlem genellikle eş zamanlı olmaktadır. İşleminizi hızlandırmak için ödeme işleminize ait dekont  bilgisini info@purotutun.comadresine email olarak iletebilirsiniz. ( Mecburi degildir). 

Banka transferi yöntemi ile ödemenizi gerçekleştirmek için sitemiz üzerinde siparişini vereceğiniz ürünleri ALIŞVERİŞ SEPETİ’nize attıktan sonra siparişinizi sonuçlandırırken  “HAVALE / EFT ile ödeme yapmak istiyorum” seçeneğini seçmelisiniz. Siparişinizin kaydı böylelikle tarafımıza eksiksiz olarak ulaşmış olacaktır. 
Ödeme sayfasında havale yapacağınız bankayı seçip "Havale ile Sipariş" butonuna tıklayınız.

Banka havalesini gerçekleştiriniz.
Havalenizi gerçekleştirirken sipariş numaranızı belirtmeyi unutmayınız. 
Yapmış olduğunuz havaleler sistem tarafından en geç 1 iş günü içerisinde onaylanmaktadır. 
Havaleniz hesabımıza geçtiğinde siparişiniz işleme konulacaktır. Gun icersinde hesabimizi kontrol ederek odemeniz gectiyse siparisinizi onaylayarak size onay maili gonderecegiz. 

24 saat içerisinde ödemesi gerçekleştirilmemiş havale talimatları otomatik olarak güncellenecek ve varsa ilgili siparişe dair ödeme tutarı değişikliği tarafınıza iletilecektir. Havale talimatını konu alan siparişinizi sisteme belirtmeniz ve işlemi gerçekleştireceğiniz süre içerisinde siparişinizde oluşacak fiyat değişikliklerinden PUROTUTUN.COM sorumlu olmayacak, gerektiği durumlarda sizi güncellemelerden haberdar edecektir.


 

NOT: KAPIDA ODEME SECENEGIMIZ MEVCUT DEGILDIR. 

 

TÜKETİCİ HAKLARI:4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır. Görüntülemek için tıklayınız.

TESLİMAT İADE ve GARANTİ KOŞULLARI:

Genelde türkiye içi kargo 1 ile 3 iş günü içi teslimdir.Kargo Şirketinin haftada bir gün teslimat yaptığı bölgelerde,sevk bilgilerindeki yanlışlık ve eksiklik olduğu hallerde, bazı sosyal olaylar ve doğal afetler gibi durumlarda belirtilen gün süresinde sarkma olabilir. Ürün, ALICI'dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve/veya alıcının yerinde olmamasından doğabilecek ekstra kargo bedellerinden Blingsworld sorumlu tutulamaz.

GARANTİ BELGESİ:

Sayın Müşterimiz,Şu an elinizde tutmuş olduğunuz bu ürün orjinal kutusunda üretici firmanın vermiş olduğu garanti belgesiyle size ulaştırılır.firmanın yüksek kalite ve özenli işçilik ile üretilmiş ithal ürünlerdir.

GARANTİ KAPSAMINA GİRMEYEN :

dış kasa çizilmeleri renk değişimi garanti kapsamında değildir.ürün başkası tarafından sökülmesi onarılması garanti kapsamında değildir.kötü kullanım suistimal ürün tahribat garanti kapsamında değildir.mekanik parçalarda oluşan arızalar ücreti karşılığı yenilenir.

Garanti süresi bitiminden sonra ki tamir yada onarımlar için, onarımdan önce, ödeme onayı istenmektedir.

Size daha iyi ve hızlı servis verebilmemiz için lütfen aşağıdaki kurallara dikkat ediniz:
 

Arızalı ürün ile ilgili bizi aramadan önce garanti belgesini lütfen okuyunuz garanti belgeyle bize ürünü ulaştırınız..aksi taktirde tamir ücreti talep edilecektir.
Geri göndereceğiniz ürünü orjinal ambalajı ve hatta ekstra koruma önlemleri ile paketleyerek gönderiniz. Kargo ve taşıma sırasında oluşabilecek hasarları üstlenemeyeceğimizi ve bu tür hasarlı ürünleri kabul etmek zorunda olmadığımızı üzülerek bildiririz.
Ürünleri güvenilir kargo şirketleri ile gönderiniz. tamire gönderilen ürünün sağlam çıkması durumunda geri gönderimi ücret alıcı şeklinde olacaktır.
İade edilecek ürünler kutusunda ve  Kullanılmamış 7 iş günü içinde eksiksiz bir şekilde getirilmelidir. Ayrıca iade edilecek ürünler için purotutun.com satış fatura fotokopisi ile birlikte getirilmelidir.

ÜRÜN İADE PROSEDÜRÜ:

Yaptığınız herhangi bir alışverişinizin iadesi kabul görüldüğü taktirde, ödeme tutarınız iadenizin onayını takiben 10 iş günü içerisinde kredi kartı hesabınıza yapılacaktır.ürününün dış zemini çizilmemiş kazınmamış size gönderildiği gibi pırıl pırıl yeni iadesi söz konusudur.ürün size başkası tarafından hediye edilmiş olabilir.kullanılmadan kutusunda iadesi söz konusu olabilir nakliye kargo ücreti size aittir,iade edilmeyecektir.

İPTAL PROSEDÜRÜ:Kargo ALICININ eline ulaşmadan sipariş iptali durumunda. Para iadesi 7 işgünü içerisinde yapılır.

SIK SORULAN SORULAR:

Almış olduğum ürün dış kaplaması çizildi rengi attı !

Genelde metal yüzeylerde bu sorunla karşılaşılır örneğin:çakmak, dış zeminlerinde bu sorun çok olmaktadır.en yüksek teknoloji ile üretilen bu ürünler bazı insanın elinin teri bile dış zemindeki metal rengi değiştirmektedir.yada ceket, pantalon cebine konan metal para yada anahtarlık gibi ürünlerle bir arada tutulup ürünün dış zeminin çizilmesine sebep olabilir. toz kir pantalon cebindeki pamucuk gibi maddeler ürünü kirletir.